Chcete ušetriť na kúrení a zbaviť sa nepríjemnej vlhkosti a vzniku plesní? Rezervujte si termovíziu domu už dnes!

Termovízia, termosnímkovanie, termokamera, alebo tiež termovízna diagnostika funguje na podobnom princípe ako nočné videnie. Pomocou infračerveného žiarenia vypočíta povrchovú teplotu objektu a tým odhaľuje „slabé miesta“ stavby kade uniká teplo, miesta potencionálneho výskytu a tvorby plesní. Termovíziu je možné vykonať iba pri dostatočne nízkych vonkajších teplotách (teplotný rozdiel medzi interiérom a exteriérom musí byť aspoň 10-15°C) preto práve jesenné a zimné obdobie – a s ním spojené ranné, či nočné mrazy sú ideálne obdobie pre jeho vykonanie. Termovízia sa vykonáva spravidla v skorších ranných alebo večerných hodinách, kým fasáda nie je vystavená slnečnému svitu. 

Termosnímkovanie nezatepleného domu za polovičnú cenu! 80€ 40€ pri objednaní do 31.1.2023!

Čo všetko odhalí termovízia?

Hlavným a najčastejšie vyskytujúcim problémom sú tepelné mosty. Tie vznikajú najčastejšie pri nadokenných a naddverových prekladoch, pri okrajoch strechy, pri atike, v mieste napojenia stropných nosných prvkov s obvodovou stenou, alebo pri vyložení nosných konštrukcií balkóna a lodžií. Všetky miesta s tepelnými mostami treba prekryť efektívnym tepelnoizolačným materiálom s takou hrúbkou, aby bol pokles vnútornej povrchovej teploty čo najnižší. Termovízia preto odhalí aj zle osadené, respektíve netesniace okná a dvere, poruchy hydroizolácie, nedostatočné vyplnenie konštrukcie tepelnou izolácioua odhalí aj miesta potencionálneho výskytu plesní.

Čo všetko dostanem, ak si objednám termovíznu diagnostiku?

  • Naši technici prídu ku Vám s potrebným vybavením.
  • Vykonáme termovízne merania fasády.
  • Na základe získaných údajov vypracujeme výstupnú správu.
  • Označíme a popíšeme problematické/kritické miesta.
  • Vypracujeme návrh opatrení a riešenie na mieru.

Koľko stojí termovízia domu?

Termosnímkovanie nezatepleného domu za polovičnú cenu! 80€ 40€ pri objednaní do 31.1.2023!

Cena termovízneho merania je 80 € s DPH (do 31.1.2023 platí zľava 50% = zaplatíte iba 40 €) a zahŕňa náklady na dopravu (pre zákazníkov zo Zvolena / okolia 40 km od Zvolena ), vyhotovenie infračervených snímok, výstupnú správu a návrh opatrení a riešenie na mieru. Naši technici prídu ku Vám s potrebným vybavením.

Rezervujte si termín na termovíziu domu: