Späť na Lepidlá pre zatepľovacie systémy
-26%

Ceresit CT 84 Express, 850ml

10,26  s DPH

Jednozložkové nízkoexpanzné polyuretánové lepidlo na lepenie izolačných polystyrénových dosiek vo vonkajších zložených tepelnoizolačných systémoch ETICS.

Vlastnosti

  • Výťažnosť: až 10 m2 – až o 100% viac než pri tradičných cementových lepidlách.
  • O 15% vyššia lepivá sila než pri tradičných cementových lepidlách.
  • Nízkoexpanzné.
  • Kotvenie po cca 2 hod. – urýchľuje zatepľovacie práce. Pri použití CT 84 a systému Ceresit Ceretherm Express zaberú zatepľovacie práce až o 5 dní menej.
  • Spracovateľné od 0°C a aj pri vysokej vlhkosti – výnimočne vhodné pre práce vykonávané pri nízkej teplote, kedy sa doba schnutia cementových lepidiel výrazne predlžuje.
  • Ideálne pre zatepľovacie systémy (ETICS) – 1 m2polystyrénových dosiek je lepený iba 100g lepidla CT 84, namiesto 5 kg obvyklých pre cementové lepidlá.
  • Zlepšené tepelno-izolačné schopnosti – CT 84 má oproti tradičným cementovým lepidlám tepelnoizolačné vlastnosti podobné penovému polystyrénu.
Výdatnosť balenia: cca 10 m²

 

Katalógové číslo: CT84 Kategória: , Značka:
Viac informácií o produkte

Popis

Oblasti použitia

Polyuretánové lepidlo Ceresit CT 84 Express je určené na lepenie polystyrénových dosiek v exteriéri v kontaktných systémoch zateplenia budov Ceresit Ceretherm. CT 84 Express je určené na použitie pri vykonávaní zatepľovacích prác pri novostavbách alebo pri rekonštrukciách existujúcich objektov. Už po cca 2 hodinách od nalepenia polystyrénových izolačných dosiek je možné pristúpiť k ich prebrúseniu, montáži hmoždiniek a následnému prestierkovaniu armovacej siete použitím stierkových hmôt Ceresit CT 85CT 87 alebo ZU. Polyuretánové lepidlo Ceresit CT 84 je tiež určené na lepenie dosiek EPS a XPS penového polystyrénu k podkladom, ako sú keramické tehly, betón, drevo, OSB dosky, stavebná oceľ, betónové tvárnice, sklo, bitúmen, asfaltové izolačné pásy, asfaltové penetrácie a suché murivo pri normálnych alebo nižších teplotách.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

K tomuto produktu odporúčame: